ProRegen

Regeneračný program

ProRegen je čisto rastlinná prečisťujúca kúra. Slúži na prečistenie organizmu, zlepšuje činnosť tráviacej sústavy, aktivuje proces regenerácie, podporuje zoštíhlenie a celkové omladenie. Je to vlastne miernejšia forma hladovky, avšak s podobnými účinkami. Najlepšie výsledky sú viditeľné po dvoch týždňoch užívania.

Čo je ProRegen?

ProRegen je čisto rastlinná kúra, ktorá slúži na prečistenie tela, zoštíhlenie, celkové osvieženie a omladenie. Je to vlastne miernejšia forma hladovky, ktorá má však na telo rovnaké účinky. Pri výraznom obmedzení kalórií sa aktivuje proces regenerácie, podporuje omladenie a predlžuje život. Najlepšie výsledky sú viditeľné po dvoch týždňoch užívania.

Program ProRegen obsahuje sušené sypané byliny balené v papierových vreckách, morské riasy, rastlinné semená, zelený filtrovaný íl sušený na slnku.

Podporte svoje zdravie naším stravovacím programom

Naše produkty sú

Bio

Vegán

Bez konzervantov (čisto rastlinné)

100% prírodné

Bez lepku

Eco

Bez GMO

K čomu slúži

Ľudské telo je čoraz viac vystavované negatívnym vplyvom v  dôsledku nesprávnej výživy, zlej životosprávy a vplyvom životného prostredia.  I keď má vlastné mechanizmy samočistenia, nedokážu priebežne odstraňovať z tela odpad, ten sa hromadí v jednotlivých orgánoch a bunkách, následkom čoho vzniká obezita a množstvo zdravotných problémov. Okrem zdravého stravovania a pravidelného pohybu má veľký význam pravidelné očista – detoxikácia organizmu. Tak ako sa pravidelne staráme o vonkajšiu hygienu tela, je potrebné venovať sa i vnútornej hygiene.  Pôst používal ako jednu z liečebných metód už Hippokrates a bola známa už v starom Egypte. (Polovica z toho čo zjeme udržuje na žive nás, druhá polovica lekára – staroegyptský text) Pôst je vedomé obmedzenie príjmu tuhej potravy a kalorí. Lekárska veda dnes potvrdzuje, že veľký príjem stravy, priberanie na hmotnosti spôsobuje skracovanie života a naopak, malá konzumácia jedla je zdravá a dokonca predlžuje život.

Proregen zabezpečuje telu pomoc pri odstraňovaní nahromadených toxínov, starých a chorých buniek, solí a iných metabolitov. Telo presýtené toxínmi sa môže prejavovať celou škálou príznakov: únava, zápcha, plynnatosť, nečistá pokožka, priberanie, podráždenosť a to je aj dôvodom predčasného stárnutia a vzniku mnohých civilizačných chorôb. Našimi hlavnými detoxikačnými orgánmi sú : črevá, pečeň, obličky, lymfatický systém, pľúca a koža. Proregen pomáha prečistiť všetky tieto orgány, zbavuje tela nahromadeného hlienu a  tuku, ktoré sú hlavným útočiskom pre infekčné ložiská. Zdravé a pravidelné prečisťovanie je podstatným krokom na ceste k zdraviu a šťastnému životu. Ak sa detoxikácia robí správne, vedie až k premene mysle a psychiky človeka.

Ako začať

Aby očistný program bol zdraviu prospešný, je nutné zohľadniť zdravotný stav organizmu, presné dávkovanie a postup. Očistný program môže vykonávať len človek, ktorý už má isté skúsenosti, alebo musí byť vedený niekým, kto má dostatočné skúsenosti. Pre tých, ktorý ešte nemajú skúsenosti odporúčame diétny program ProLon. V prípade jestvujúcich zdravotných problémov môžete očistný program začať až na základe odporučenia lekárom.

1 Trvanie
5 dní

Prípravná

Ak ste mali doposiaľ zlé stravovacie návyky, v tomto čase treba prejsť na konzumáciu ľahkej vegánskej stravy s dostatočným príjmom vlákniny, surového ovocia a najmä zeleniny. Konzumujeme ovocie nalačno, zeleninové šaláty, dusenú zeleninu, semená, orechy, pšeno, quinou, pohánku, celozrnná ryžu. Nezabúdajme pri tom na dostatočný prísun tekutín, vody a bylinných čajov.

2 Trvanie
2 dni

Očistný pôstny program ProRegen

(postupujeme podľa priloženého návodu)
V tejto fáze nekonzumujeme žiadnu tuhú stravu! Po 3 dňoch sa začína telo zbavovať toxických látok, pomáhame mu pri tom suchými masážami, striedavými sprchami, miernym saunovaním, pohybom – dôležité sú každodenné prechádzky na čerstvom vzduchu, trvajúce min. ½ hod.

3

Normalizácia

Prechádzame z pôstu na tekutú stravu, prvé tri dni pijeme len ovocné a najmä zeleninové šťavy, potom mixovanú stravu vo forme smoothie, krémov, krémovych polievok, zeleninových s pridaním malého množstva obilnín, strukovín, semien až postupne takto prejdeme na „normálnu“ zdravú stravu, čiže bez údenín, polotovarov, spracovaných a mletých výrobkov, sladkostí, múčnych jedál z bielej múky. Zaradíme do jedálnička veľa surovej sezónnej zeleniny až 400 g, pokiaľ možno z nášho prostredia.

Mám záujem o Proregen

10 dôvodov prečo zaradiť  detoxikačný program

 

Starostlivý detoxikačný program v kombinácii so zdravými stravovacími návykmi môže obnoviť zdravie nášho tela a zlepšiť náš emocionálny stav.  Detoxikačný program, alebo detoxikačná diéta sa preto zameriava na zlepšenie všeobecného zdravia. Okrem toho, hoci nie je priamo zameraný na chudnutie, na základe veľmi nízkeho množstva prijatej energie,  nie je zriedkavé, že po ňom dochádza k (viac alebo menej nápadnému) zníženiu telesnej hmotnosti v dôsledku úbytku tuku, ale aj svalových proteínov, glykogénu a hydratácie tela. Druhy detoxikácie alebo detoxikačnej diéty sú mnohé a  všetky sú súčasťou tzv. alternatívnej medicíny i keď mnohé vedecké štúdie dokázali prospešnosť na ľudský organizmus.

Aké sú prínosy detoxikácie?

  1. Odstraňuje z tela toxíny
  2. Pomáha pri prevencii chronických a civilizačných ochorení
  3. Posiľňuje imunitný systém
  4. Podporuje chudnutie
  5. Spomaľuje  stárnutie
  6. Zlepšuje kvalitu života
  7. Zvyšuje prílev energie
  8. Zlepšuje stav pokožky
  9. Zlepšuje schopnosť rozhodovania sa
  10. Obnovuje pohodu a rovnováhu

Čo získa klient

Vyšší prílev energie a ľahkosti

Čistejšia a hladšia pleť

Zoštíhlenie a omladenie

Nasmerovanie k lepšiemu a zdravšiemu životnému štýlu

Lepšia pohyblivosť a pružnosť

Zlepšenie psychiky

Zníži sa pocit únavy

Zmiernenie opuchov

Sprievodné účinky

Môže sa pociťovať slabosť, bolesť hlavy, pocity hladu, búšenie srdca. Väčšinou po 2-3 dňoch tieto príznaky pominú.

Upozornenia

Očistný program by nemali robiť: tehotné a kojace ženy, oslabení starí ľudia, rekonvalescenti, malé deti, ľudia trpiaci infekčnými alebo degeneračnými chorobami ( tuberkulóza, AIDS, cukrovka, vážne ochorenia pečene a obličiek a pod.), osoby, ktoré nemôžu z rôznych dôvodov príjímať nízkokalorickú stravu. Pri jestvujúcich ochorenia vždy len po doporučení lekárom. Nedoporučuje sa piť alkohol, fajčiť, vylúčiť či maximálne obmedziť pitie kávy.

Lekárska veda potvrdzuje, že veľký príjem stravy a následné priberanie skracuje života a naopak, malý príjem potravy je zdravý a dokonca život predlžuje.

Pozrite sa, čo všetko obsahuje program ProLon a ako vám pomôže na ceste za zdravším ja.

Produkt je v príprave!

Zanechajte nám svoju emailovú adresu, a my vám dáme vedieť, kedy bude produkt pripravený na dodanie.

Vo chvíli kedy bude produkt pripravený na dodanie, dáme vám rýchlo vedieť.