ProLon

Stravovací program

ProLon je 5-dňový diétny program vedecky vyvinutý a testovaný na University of California Longevity Institute and School of Medicine, v jednom z hlavných výskumných centier dlhovekosti a starnutia. Užívaním tohto čisto rastlinného produktu si zlepšíte kondíciu, zvýšite výkonnosť a odolnosť a budete viesť zdravý životný štýl.

Čo je ProLon?

ProLon je 5-dňový diétny program vedecky vyvinutý a testovaný na University of California Longevity Institute and School of Medicine, v jednom z hlavných výskumných centier dlhovekosti a starnutia. Užívaním tohto čisto rastlinného produktu si zlepšíte kondíciu, zvýšite výkonnosť a odolnosť a budete viesť zdravý životný štýl.

ProLon obsahuje päť balíčkov so stravou na každý deň diéty. Všetky potraviny sú veľmi chutné a ľahko sa pripravujú. Nájdete tu polievky, snacky, potravinové doplnky, čaje a nápojové koncentráty. Potravinové prípravky obsahujú približne 60 rastlinných zložiek, ktoré sú vedecky overené a klinicky testované. Program zabezpečuje dostatočný príjem vitamínov a minerálov (pozri Výživové hodnoty Prolon) a minimalizuje pocit hladu.

Ako začať

ProLon odporúčame užívať aj ľuďom, ktorí ešte nemajú žiadne skúsenosti s pôstom a je pre nich neprijateľné hladovať či je pre nich zložité pripravovať si vlastnú diétu. Je veľmi praktický a jednoduchý na užívanie aj v práci.

Ak chcete pre svoje telo účinnejšiu detoxikáciu, odporúčame čajový program ProRegen.

Vyskúšajte ProLon® 3-krát ročne počas 5 dní a vychutnajte si ostatných 350 dní v zdraví

Naše produkty sú

Bio

Vegán

Bez konzervantov (čisto rastlinné)

100% prírodné

Bez lepku

Eco

Bez GMO

 

Čo obsahuje balenie?

V balení nájdete:

 • 5 denných krabičiek, každá je určená na jeden deň,
 • plastovú nádobu (950 ml) pre nariedenie energetického nápoja.

Režim konzumácie potravín a nápojov je uvedený v prílohe. Počas programu sa nesmie konzumovať žiadne iné jedlo ani nápoje okrem dostatočného množstva vody a bylinných čajov. Počas 1. dňa dodávate telu 1150 kcal, nasledujúce dni je to cca 800 kcal.

 

Aké sú výhody ProLonu?

Prolon podporuje regeneračné a omladzujúce zmeny vrátane pozitívnych účinkov na množstvo molekulárnych markerov, ktoré spôsobujú starnutie. V klinických štúdiách bolo pri užívaní Prolonu preukázané udržanie optimálnych hodnôt:

 • Cukru
 • Cholesterolu
 • Rastového faktoru
 • Triglyceridov
 • Kmeňových buniek
 • Krvného tlaku
 • CRP proteínu

Okrem toho má tieto pozitívne účinky:

1 Trvanie
5 dní

Ako často je vhodné užívať ProLon?

Podľa klinických štúdií je vhodné užívať ProLon v troch po sebe idúcich cykloch, čiže 5 dní do mesiaca počas troch po sebe idúcich mesiacov.
Po tomto úvodnom programe si na základe svojho stavu a životného štýlu môžete zvoliť ďalšie užívanie ProLonu, a to každé 2 - 4 mesiace (3- až 6-krát ročne). Tí klienti, ktorí chcú dosiahnuť väčší efekt, môžu ProLon užívať každé 1 - 2 mesiace (6- až 12-krát ročne).

2 Trvanie
2 dni

Po ukončení programu

Po piatich dňoch stravovacieho programu ProLon sa na 6. deň a ďalších 12 hodín potom treba vyhnúť veľkým porciám jedla. Na štandardnú stravu prechádzajte postupne. Začnite tekutými jedlami, ako sú polievky a šťavy z ovocia a zeleniny, potom môžete pridať ľahké zeleninové jedlá vrátane ryže, cereálií a malých porcií strukovín či rýb. Bežnú stravu môžete obnoviť od 7. dňa. Odporúčame vám poradiť sa o optimálnej prechodnej strave s odborníkom.

ProLon doporučujeme začať užívať ľuďom, ktorí ešte nemajú žiadne skúsenosti s pôstom, je neprijateľné pre nich hladovať, prípadne je pre nich zložité pripravovať si vlastnú diétu. Je veľmi praktický a jednoduchý na užívanie i v práci. Kto sa odhodlá ísť ďalej odporúčame vyskúsať náš ďaľší produkt a to je ProRegen.

Čo získate užívaním ProLonu?

Väčší prílev energie

Čistejšiu a hladšiu pleť

Zníženie pocitu únavy

Nasmerovanie k lepšiemu a zdravšiemu životnému štýlu

Upozornenia - ProLon nesmú užívať:

 • osoby mladšie ako 18 rokov,
 • tehotné alebo dojčiace ženy,
 • osoby s alergiou na sušené ovocie, sóju, paradajky, nikel alebo akúkoľvek zložku stravovacieho programu ProLon,
 • osoby s BMI nižším ako 18,5,
 • osoby, u ktorých je diagnostikované vážne ochorenie bez predchádzajúceho súhlasu ošetrujúceho lekára,
 • oslabené osoby alebo osoby počas medicínskej liečby,
 • osoby, ktoré sa podrobujú farmakoterapii, ktorá nie je kompatibilná s diétou s nízkym príjmom kalórií,
 • osoby s diabetom (typ 1 a typ 2), kardiovaskulárnymi ochoreniami a rakovinou, pokiaľ to nepovolí lekár,
 • osoby s metabolickými poruchami, najmä ak zahŕňajú glukoneogenézu,
 • osoby s predchádzajúcimi srdcovými problémami,
 • osoby s anamnézou synkopy (mdloby) v prípade kalorického obmedzenia alebo akejkoľvek podobnej reakcie, pre ktorú je kalorické obmedzenie potenciálne nebezpečné,
 • osoby s potravinovými požiadavkami, ktoré nie sú kompatibilné s potravinovým programom ProLon.

Vedľajšie účinky a sprievodné prejavy

Všetky zložky, ktoré ProLon obsahuje, sú všeobecne uznávané ako bezpečné (GRAS) od FDA. Zložky nemajú vedľajšie účinky, ale ProLon je nízkokalorická a hypoproteínová diéta a môže spôsobiť niektoré nežiaduce účinky, ako sú pocit hladu, únava, vyčerpanie, bolesti hlavy, svalové bolesti, citlivosť, podráždenosť, ospalosť, nevoľnosť či zmeny nálad. Z týchto dôvodov sa odporúča:

Vypiť aspoň 8 pohárov vody denne, aby sa minimalizovalo nebezpečie dehydratácie. V niektorých prípadoch a v prípade silných bolestí hlavy môžete vypiť až 3 litre vody za deň.

Znížiť príjem kofeínu na max. 1 šálku kávy za deň, nepiť instantnú kávu. Najlepšie je ju úplne vylúčiť.

Neodporúča sa viesť nákladné autá.

Nie je vhodná ani prílišná fyzická námaha, vystavovanie sa vysokým teplotám (napríklad v saune či si dávať horúce kúpele) alebo príliš chladnému prostrediu a plávaniu v studenej vode.

Lekárska veda potvrdzuje, že veľký príjem stravy a následné priberanie skracuje života a naopak, malý príjem potravy je zdravý a dokonca život predlžuje.

Pozrite sa, čo všetko obsahuje program ProLon a ako vám pomôže na ceste za zdravším ja.

Produkt je v príprave!

Zanechajte nám svoju emailovú adresu, a my vám dáme vedieť, kedy bude produkt pripravený na dodanie.

Vo chvíli kedy bude produkt pripravený na dodanie, dáme vám rýchlo vedieť.