Vita Verde

Názov Vita Verde alebo tiež Zelený život sme zvolili kvôli tomu, že je symbolom zdravého, spokojného a plnohodnotného života. Pre nás je tiež symbolom mladosti, krásy a neustáleho rozvoja. Sme profesionálny tím, ktorý zanietene spolupracuje, aby vám poskytol čo najlepšie služby. Naším cieľom je darovať vám chvíľu oddychu, úľavu od bolesti, dotyk a starostlivosť. Okrem toho, že vám ponúkame očistné kúry, sa tiež špecializujeme na rôzne druhy masáží v centre Vita Verde v Nitre, kozmetickú starostlivosť a poradenstvo v oblasti zdravého životného štýlu.

Kto Vita Verde založil

„Volám sa Dana Marciová a som majiteľkou centra Vita Verde v Nitre. Dobré zdravie, plnohodnotný život bez obmedzení, jednoducho byť fit po celý život, je mojím cieľom snáď už od malička. Dosiahnutie tohto cieľa ma viedlo k spoznávaniu rôznych metód na udržanie si zdravia. Rozhodujúcim krokom pre mňa bola škola reflexnej terapie u manželov Patakyových a otvorenie si prvého centra v roku 2003. Zistila som, že bez troch základných pilierov, ktorými sú strava, pohyb a spokojná myseľ, nemožno zdravie dosiahnuť. Absolvovala som aj kurz výživového poradenstva, poradenstva wellness či inštruktorky pilates. Najcennejšou však pre mňa zostáva moja vlastná skúsenosť a výsledky, ktoré som dosiahla ja, ako aj moji klienti.“

Lekárska veda potvrdzuje, že veľký príjem stravy a následné priberanie skracuje života a naopak, malý príjem potravy je zdravý a dokonca život predlžuje.

Pozrite sa, čo všetko obsahuje program ProLon a ako vám pomôže na ceste za zdravším ja.

Produkt je v príprave!

Zanechajte nám svoju emailovú adresu, a my vám dáme vedieť, kedy bude produkt pripravený na dodanie.

Vo chvíli kedy bude produkt pripravený na dodanie, dáme vám rýchlo vedieť.