FAQ

ProRegen

Pre koho je ProRegen určený?

ProRegen je vhodný pre všetkých ľudí (okrem výnimiek uvedených v kontraindikáciách), ktorí chcú zlepšiť svoju kondíciu, omladiť organizmus, zvýšiť výkonnosť a odolnosť, schudnúť a celkovo viesť zdravý životný štýl.

Čo obsahuje jedno balenie ProRegen?

Každá krabica ProRegen-u obsahuje 2 druhy čajov na celú dobu užívania, bylinky na prípravu vývaru, bylinky na výplach, morské riasy a aktívny íl sušený na slnku.

Ako mám užívať ProRegen?

Čaje sa pijú striedavo počas celého dňa v ľubovoľnom množstve, podľa pocitu hladu.

Koľko môžem schudnúť?

Úbytok hmotnosti sa líši od jednotlivca k jednotlivcovi. Prvé dni je úbytok hmotnosti väčší – 600 až 1000 g, potom je to cca 300 až 500 g za deň. Nezľaknite sa, ak počas kúry niektorý deň nezhodíte nič, je to bežné. Pre čo najlepší výsledok skonzultujte svoj cieľ s odborníkom na výživu.

Môžu užívať ProRegen ľudia s chronickým ochorením?

V závislosti od ochorenia, predchádzajúcej anamnézy a užívaných liekov môže byť ProRegen kombinovaný so štandardnou liečbou. ProRegen však nemôže byť predpísaný ako prevencia alebo liečba chorôb.

Môžu sa počas užívania ProRegenu brať iné výživové doplnky?

Počas užívania ProRegenu sa neodporúča brať výživové doplnky, lepšie je počkať do skončenia kúry.

Ako často môžem užívať ProRegen?

Prečisťujúcu kúru ProRegen sa odporúča robiť 1- až 2-krát ročne. Ak máte dostatočné skúsenosti s pôstom, môžete si kúru buď predĺžiť, alebo viackrát zopakovať. O vhodnosti užívania sa odporúčame poradiť s lekárom alebo odborníkom na výživu, prípadne kontaktujte našich pracovníkov, ktorí vám odpovedia na všetky vaše otázky.

Ako sa mám stravovať po skončení programu?

Odporúčame začať s tekutými a kašovitými jedlami, ako sú polievky, ovocné a zeleninové šťavy, smoothies, po ktorých nasledujú ľahké jedlá ako napríklad ryža, kaše, cestoviny a malé dávky strukovín. Na bežnú stravu je potrebné prechádzať postupne, spravidla by prestupná fáza mala trvať rovnako dlho ako samotná kúra.

Môžem počas programu konzumovať nejaké iné jedlo?

Počas kúry sa neodporúča konzumovať ďalšie jedlo. Ak však nemáte príliš veľkú nadváhu, môžete si do programu pridať zeleninové šťavy.

ProLon

Pre koho je ProLon určený?

ProLon je vhodný pre všetkých ľudí (okrem výnimiek uvedených v kontraindikáciách), ktorí chcú zlepšiť svoju kondíciu, omladiť organizmus, zvýšiť výkonnosť a odolnosť, schudnúť a celkovo viesť zdravý životný štýl. Je vhodný aj pre tých, ktorých životný štýl nie je ideálny a výberu stravy venujú len málo pozornosti na zmiernenie dôsledkov takéhoto spôsobu života.

Čo obsahuje jedno balenie ProLon?

Každá krabica ProLon obsahuje potravinové prípravky s približne 60 rastlinnými zložkami, vedecky overené a klinicky testované. Vo vnútri nájdete päť balíčkov obsahujúcich stravu na každý deň diéty. Všetky potraviny ProLon sú veľmi chutné a ľahko sa pripravujú. Nájdete tu polievky, snacky, potravinové doplnky, čaje a nápojové koncentráty.

Ako mám užívať ProLon?

Konzumujte produkty programu počas piatich po sebe nasledujúcich dní v poradí podľa návodu. Poradie, v ktorom sa potraviny môžu konzumovať v rámci jedného dňa sa môže líšiť, neodporúča sa však zamieňať potraviny určené pre rôzne dni.

Koľko môžem schudnúť?

Úbytok hmotnosti sa líši od jednotlivca k jednotlivcovi. Najčastejšie sa pohybuje strata hmotnosti v rozmedzí 3 – 5 kg. Pre čo najlepší výsledok skonzultujte svoj cieľ s odborníkom na výživu.

Môžu užívať ProLon ľudia s chronickým ochorením?

V závislosti od ochorenia, predchádzajúcej anamnézy a užívaných liekov môže byť program stravovania ProLon kombinovaný so štandardnou liečbou. ProLon však nemôže byť predpísaný ako prevencia alebo liečba chorôb.

Môžu sa počas užívania ProLonu brať iné výživové doplnky?

Vzhľadom na to, že program stravovania ProLon je navrhnutý tak, aby poskytoval všetky potrebné doplnky a živiny, multivitamíny alebo doplnky výživy by sa počas tohto obdobia užívať nemali. Môžete to však prediskutovať s odborníkom na výživu.

Ako často môžem užívať ProLon?

Ideálnu frekvenciu užívania ProLonu môže vyhodnotiť váš lekár alebo výživový odborník. Závisí to od vašej telesnej hmotnosti a zdravotného stavu. Osoby s vysokým rizikom môžu ProLon užívať 3- až 12-krát za rok (v závislosti od podmienok). Osoby s nízkym rizikom alebo v dobrom zdravotnom stave 2- až 3-krát za rok. O vhodnosti užívania sa odporúčame poradiť s lekárom alebo odborníkom na výživu, prípadne kontaktujte našich pracovníkov, ktorí vám odpovedia na všetky vaše otázky.

Môžem si program rozdeliť na dlhšie obdobie s prestávkami?

Rozdelenie či predĺženie na viac dní užívania sa neodporúča. Preukázateľný účinok táto metóda dosahuje po piatich po sebe nasledujúcich dňoch.

Ako sa mám stravovať po skončení programu?

Nasledujúci deň po doužívaní ProLonu sa vyhnite veľkým a ťažkým porciám jedla a na štandardnú stravu prechádzajte postupne. Odporúčame začať s tekutými a kašovitými jedlami, ako sú polievky, ovocné a zeleninové šťavy či smoothies, po ktorých nasledujú ľahké jedlá ako napríklad ryža, kaše, cestoviny a malé dávky strukovín. Bežná strava sa môže obnoviť najskôr po 24 hodinách od ukončenia užívania ProLonu.

Môžem počas programu konzumovať nejaké iné jedlo?

Keďže ProLon je diétny program, ktorý poskytuje počas svojho užívania všetky potrebné živiny, napomáha a stimuluje obnovu a regeneráciu buniek, neodporúča sa užívať žiadny iný druh potravy súčasne s ProLon. Dôrazne odporúčame pitie dostatočného množstva vody, aby ste zabránili dehydratácii.

Lekárska veda potvrdzuje, že veľký príjem stravy a následné priberanie skracuje života a naopak, malý príjem potravy je zdravý a dokonca život predlžuje.

Pozrite sa, čo všetko obsahuje program ProLon a ako vám pomôže na ceste za zdravším ja.

Produkt je v príprave!

Zanechajte nám svoju emailovú adresu, a my vám dáme vedieť, kedy bude produkt pripravený na dodanie.

Vo chvíli kedy bude produkt pripravený na dodanie, dáme vám rýchlo vedieť.