Výživa a podpora imunitného systému počas karantény.

Prolon - 5 dňový výživový program
Prolon – 5 dňový výživový program

Epidémia a karanténa

Situácia, ktorá súvisí s epidémiou korona vírusu Covid19 a následnej karantény, prináša i riziká spojené s obmedzením voľného pohybu a pobytu na čerstvom vzduchu. Viac sme nútení viesť sedavý spôsob života, táto situácia prináša i viac stresu. Zavretí doma celý deň, veľmi malá, alebo žiadna fyzická aktivita, pokušenie maškrtiť, či zjesť narýchlo to čo je poruke je veľmi silné.

Potravinový program Prolon bol vyvinutý na prevenciu a podporu záležitostí týkajúcich sa dlhovekosti, podpory imunity, omladenia a tým aj oddialenia nástupu najbežnejších chorôb. Ako vieme z tlače, príčinou vyššej úmrtnosti boli často práve pridružené ochorenia.

V prípade tejto vážnej mimoriadnej situácie, sme sa rozhodli poskytnúť výnimočnú zľavu na výživový program Prolon.

Čo by sme mohli urobiť počas karantény

Každý z nás môže urobiť niečo, aby zabránil infekcii: zostať doma, chrániť starších a ohrozených ľudí, pravidelne si umývať ruky. Tiež je veľmi dôležité dodržiavanie hygienických pravidiel pri zaobchádzaní s potravinami. Nemenej významný je teraz i starostlivý výber potravín. Dobrá a silná imunita je pre nás tou najlepšou ochranou.

Povedzme nie nezdravým jedlám, áno zelenine, strukovinám, orechom. Dokonca môže byť aj malý štvorček tmavej čokolády, či „deci“ kvalitného červeného vína. Tieto potraviny sú dobre skladovateľné, majú dlhú trvanlivosť, takže sa môžeme trochu i predzásobiť a vyhnúť sa tak častej návšteve obchodov. Zdravé a vyvážené stravovanie je vždy dôležité, ale v tomto konkrétnom okamihu ešte viac.

Tento čas, kedy sme nútení viac sa zdržiavať doma, máme oveľa viac možností venovať sa sami sebe. Možno je to čas, kedy je vhodné dopriať aj nášmu telu odľahčenie, oddych tráviacej sústave a „nakopnúť“ sa tak smerom k zdravšiemu spôsobu života.

Odkaz prof. Valtera Longa

Valter Longo je na celom svete známy vytvorením programu imitujúceho pôst Prolon. Poslaním jeho neziskovej nadácie je podpora zdravia, dlhovekosti prostredníctvom vzdelávania sa v oblasti výživy. Prijímanie správneho životného štýlu s cieľom žiť lepšie, spomaľovať nástup chorôb ako sú cukrovka, obezita, rakovina, kardiovaskulárne choroby, autoimunitné a neurodegeneratívne choroby umožňuje každému, deťom aj dospelým, žiť zdravo a dlho. Toto sú kľúčové prvky, ktoré by sme mali mať na pamäti i počas tejto epidémie korona vírusu.

ProRegen

Lekárska veda potvrdzuje, že veľký príjem stravy a následné priberanie skracuje života a naopak, malý príjem potravy je zdravý a dokonca život predlžuje.

Pozrite sa, čo všetko obsahuje program ProLon a ako vám pomôže na ceste za zdravším ja.

Produkt je v príprave!

Zanechajte nám svoju emailovú adresu, a my vám dáme vedieť, kedy bude produkt pripravený na dodanie.

Vo chvíli kedy bude produkt pripravený na dodanie, dáme vám rýchlo vedieť.