DLHOVEKOSŤ V LABORATÓRIU!

Gwyneth Paltrow a Valter Longo
Gwyneth Paltrow a Valter Longo

Neuveriteľné – až 2 ročné omladenie vďaka programu Prolon®.
Gwyneth Paltrow sa stretáva s prof. Valterom Longom (vedec v oblasti výskumu dlhovekosti) vo svojej novej sérii Netflix „The Goop Lab“, aby prediskutovala pozitívne účinky pôstu na náš biologický vek a vyskúšala si päťdňový pôstny program Prolon sama na sebe! Gwyneth Paltrow mala regresiu biologického veku až o 1,7 roka iba za 5 dní !! Tento 5-dňový pôstny program vytvoril prof.Valter Longo, ktorý skúmal dlhovekosť u niektorých národov a venoval sa i výskumu dlhovekosti v laboratóriu. Výsledky boli prekvapujúce! Pôst a úprava stravy majú obrovský vplyv nielen na naše zdravie, ale i omladenie a celkové predĺženie života.

Čo majú spoločné Gwyneth Paltrow a Jennifer Aniston?

Čo majú spoločné Jennifer Anniston, Gwyneth Paltrow, Eva Longoria a Kate Hudson?
Sú to niektoré z hollywoodskych hviezd, ktoré vyskúšali ProLon, najnovšií hit celebrít. Potravinový program Prolon im pomáha pri príprave na odovzdávanie Oscara. Pôstny program regeneruje bunky, omladzuje telo a pomáha v prevencii niektorých chorôb. Omladenie zvnútra sa samozrejme prejaví aj na ich zovňajšku. A to je to, čo sa od hviezd takéhoto formátu vyžaduje. Dobre vyzerať a byť vo forme! Po piatich dňoch diéty imitujúcej pôst sa odporúča dodržiavať stravu dlhovekosti, taktiež založenú na základe výskumov prof. Valtera Longa (Strava a dlhovekosť).

Stars a dlhvekosť
Stars a diéta dlhovekosti

ProRegen

Lekárska veda potvrdzuje, že veľký príjem stravy a následné priberanie skracuje života a naopak, malý príjem potravy je zdravý a dokonca život predlžuje.

Pozrite sa, čo všetko obsahuje program ProLon a ako vám pomôže na ceste za zdravším ja.

Produkt je v príprave!

Zanechajte nám svoju emailovú adresu, a my vám dáme vedieť, kedy bude produkt pripravený na dodanie.

Vo chvíli kedy bude produkt pripravený na dodanie, dáme vám rýchlo vedieť.