Priaznivé účinky obmedzenia príjmu kalórií – diéta imitujúca pôst DMD.

Potravinový program Prolon
Prolon (DMD)

Ako a prečo robiť diétu DMD Prolon?

Diéta imitujúca pôst DMD sa líši od ostatných vďaka prínosom spojených s multisystémovou regeneráciou tela, viac než samostatným chudnutím.
Potravinový protokol pôsobí tak, že „podvádza“ organizmus, ktorý pri pôste produkuje nové bunky a odstraňuje všetko, čo nefunguje.
Nie je to nejaký výmysel, ale výsledok dvadsiatich rokov klinických skúšok a vedeckého výskumu.
Pre tých, ktorí to nikdy nevyskúšali a pýtajú sa ako začať „Diétu imitujúcu pôst“ je odpoveď nasledovná:

Súprava Prolon – Diéta imitujúca pôst (DMD) je bezpečná a schválená, čo je potrebné vedieť skôr, ako začnete .
ProLon je jediná skutočne klinicky testovaná Diéta imitujúca pôst (DMD).
Suroviny prešli procesom sušenia mrazom (lyofilizácia), aby sa zabezpečila celistvosť a neporušenosť, výživové hodnoty. Sú výlučne rastlinného pôvodu. Obsahujú „nenasýtené“ tuky a veľmi nízky obsah kalórií a bielkovín.
Frekvencia užívania môže byť rôzna: osoby s normálnou hmotnosťou, ktorým ide hlavne o prevenciu, môžu užívať Prolon 2-3 krát do roka. U osôb u ktorých sa už prejavili isté rizikové faktory (kardiovaskulárny, hypertenzný atď.), môžu opakovať DMD cykly aj niekoľkokrát, na základe indícií špecialistu.

Čo obsahuje jedno balenie Prolon (DMD) ?

DMD Prolon má špecifické menu, ktoré je potrebné každý deň dodržať. Vo vnútri 5 mini boxov označených číslom označujúcim deň sa nachádza:

  • Rôzne druhy polievok (hubová, paradajková, zeleninová )
  • Rôzne druhy čajov (ibištek, citrón, zelená mäta)
  • Quinoa polievka
  • Ochutený nápoj L- drink
  • Kelové krekry
  • Čokoládové tyčinky
  • Orechové tyčinky
  • Minerálne a vitamínové doplnky
zeleninová polievka Minestrone
Minestrone

Niektoré prípravky ako sú polievky, si na varenie vyžadujú niekoľko minút. Ak máte veľmi naponáhlo, riešenie je celkom jednoduché. Pripravte ich deň predtým, a potom zohrejte v mikrovlnnej rúre. Jedinou výnimkou je Quinoa polievka, ktorá vyžaduje 15 minút varenia a musí sa v tej chvíli konzumovať. Polievky dobre premiešajte, aby ste sa vyhli hrudkám!
Doplnky sa majú užívať denne: 2 kapsuly po hlavnom jedle.
Fľaša s obsahom L-nápoja, ktorá je súčasťou balenia, zaručuje hydratáciu klienta (je treba vypiť najmenej 2 l vody denne) a uľahčuje proces „ketózy“.
Nalejte L-nápoj do plastovej fľaše v pomere k vašej telesnej hmotnosti. Pomôžte si s odmernou stupnicou na boku balenia a prebytočnú tekutinu zlikvidujte. Potom zrieďte vodou, až kým nedosiahnete uvedených 950 ml a obsah spotrebujte do 24 hodín. Pre príjemnejšiu chuť môžete L-drink ochutiť jedným z čajových vreciek, ktoré nájdete v denných krabičkách.

Je potrebná príprava a aký je obsah kalórií v DMD Prolon?

Kalorický príjem DMD sa pohybuje od 1150 kcal v prvý deň, do 800 kcal v nasledujúcich dňoch. Oveľa lepšie sa znáša potravinový program ak sa týždeň pred začatím pripravíte konzumáciou ľahkej a rastlinnej stravy.
Začnite hneď! Začnite už skôr kým sa balíček Prolon DMD dostane k vám domov!
Znížte porcie a zvýšte množstvo zeleniny a ovocia!
Spravidla sa cíti hlad na prvý deň. Ak sa na druhý deň cítite trochu unavený, točí sa vám hlava, nevzdávajte sa: telo začína svoju premenu! Od tretieho dňa by ste už mali cítiť rastúci prílev energie a väčšiu jasnosť. Nezabudnite tiež, že Prolon (DMD) je klinicky testovaný produkt a zaručuje spotrebiteľovi správnu výživu na každý deň. Mnohí z tých, ktorí sa riadili protokolom DMD tvrdia, že si vytvorili lepší prístup k svojej strave.

Čo robiť po ukončení programu Prolon – DMD ?

Po uplynutí 5 dní odporúčame nezačínať hneď s ťažkými a spracovávanými potravinami. Vždy pokračujte prechodovou stravou,s ľahkými jedlami (ideálne je strava dlhovekosti). Teraz, keď už máte informácie o tom ako postupovať pri Diéte imitujúcej pôst – DMD Prolon, už nemáte žiadne výhovorky, aby ste svoje telo nevyčistili!

Diéta dlhovekosti
Diéta dlhovekosti
ProRegen

Lekárska veda potvrdzuje, že veľký príjem stravy a následné priberanie skracuje života a naopak, malý príjem potravy je zdravý a dokonca život predlžuje.

Pozrite sa, čo všetko obsahuje program ProLon a ako vám pomôže na ceste za zdravším ja.

Produkt je v príprave!

Zanechajte nám svoju emailovú adresu, a my vám dáme vedieť, kedy bude produkt pripravený na dodanie.

Vo chvíli kedy bude produkt pripravený na dodanie, dáme vám rýchlo vedieť.